もっと詳しく

Multiple nominations


← Previous revision Revision as of 03:11, 21 December 2021
Line 949: Line 949:
| [[Dean Stockwell]]
| [[Dean Stockwell]]
|-
|-
| rowspan=”8“| 3
| rowspan=”9“| 3
| [[James Brolin]]
| [[James Brolin]]
|-
| [[Kieran Culkin]]
|-
|-
| [[Larry Drake]]
| [[Larry Drake]]
Line 966: Line 968:
| [[Noah Wyle]]
| [[Noah Wyle]]
|-
|-
| rowspan=”27“| 2
| rowspan=”26“| 2
| [[Alan Arkin]]
| [[Alan Arkin]]
|-
|-
Line 976: Line 978:
|-
|-
| [[John Corbett]]
| [[John Corbett]]
|-
| [[Kieran Culkin]]
|-
|-
| [[Alan Cumming]]
| [[Alan Cumming]]